SPOTkajmy się w Żarach

14-22 lipca 2018

Survival budowlany podczas, którego wspieraliśmy Fundację Pomocy Dzieciom Sigma z Żar wykonując prace budowlano-remontowe na obiekcie przedszkola integracyjno-terapeutycznego w Żarach.

SPOTkajmy się w Redzyńskiem

19-24 lipca 2017

Pierwszy survival budowlany organizowany z Fundacją Habitat for Humanity Poland w miejscowości Redzyńskie. Wraz z uczestnikami SPOTu braliśmy udział w pracach budowlanych domu dla ośmioosobowej rodziny.

Roboty w Soboty

21 kwietnia 2017

Jednodniowa akcja remontowo-warsztatowa dla studentów kierunku Architektura. Roboty w Soboty łączą edukację architektoniczną z pomaganiem. Uczestnicy brali udział w pracach remontowych mieszkania Społecznej Agencji Najmu.

Specjaliści w swej dziedzinie

kwiecień-czerwiec 2018

Program edukacyjny skierowany do studentów kierunków budowlano-projektowych pomagający im w zapoznaniu się w aktywny sposób z procesem projektowym. Program realizowany z ramach inkubatora innowacji społecznych TransferHUB. 

Miasto na warsztat

warsztaty edukacyjne o mieście

Praktyczna edukacja o mieście i mieszkalnictwie dla dorosłych i najmłodszych poprzez kreatywne ćwiczenia z materiałami i makietą. 

inicjatywa SPOT

kolektyw projektowo-budowlany

Każda organizacja ma swoją specyfikę funkcjonowania, swoje plany na przyszłość, swoje cele. My jesteśmy po to, aby te cele było można łatwiej realizować. Sposób współpracy, który proponujemy to tylko przykładowe modele działania, które wypracowaliśmy. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły grupą i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. 

Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej.

Close Menu