𝐒𝐏𝐎𝐓𝐤𝐚𝐣𝐦𝐲 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐰 𝐑𝐚𝐣𝐜𝐮 | 09-17 lipca 2022
 
𝗝𝗲𝗱𝘆𝗻𝗲 𝘄 𝘀𝘄𝗼𝗶𝗺 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗮𝗷𝘂 𝗦𝗣𝗢𝗧𝗞𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗻𝗮 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗶𝗲!
𝗺𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮 - 𝗱𝗼𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 - 𝗿𝗲𝗹𝗮𝗰𝗷𝗲
 
Survival budowlany SPOT to jedyne takie wydarzenie, podczas którego możesz poznać praktykę budowlaną i doświadczyć jej w tej samej chwili; w przyjaznej atmosferze i plenerowym klimacie!
-

W tym roku SPOT ponownie zawita do Rajca Poduchownego. Tak dobrze wspominamy poprzednią edycję, że postanowiliśmy rozwinąć to, co zaczęliśmy rok temu. Nasza ekipa z zapałem zaplanowała dla wolontariuszy całkowicie nowe zadania i wyzwania do podjęcia w trakcie robót budowlanych. Tak jak w 2021 roku będziemy współpracować z Hufcem ZHP Radom, tak to znaczy ponownie Andrzej będzie pomagał nam wbijać gwoździe. 

Rok temu udało nam się postawić ściankę karton-gips, zbudować drewniane schody, ocieplić dach oraz wypionować ścianę elewacyjną. Wszystko to wykonali nasi dzielni Wolontariusze w ciągu zaledwie tygodnia survivalu.

Tym razem front robót budowlanych skupi się na stworzeniu elewacji z szalówki, obróbce wnętrza budynku i, co najważniejsze, będziemy budować ganek nad głównym wejściem do obiektu. Pracy jest niemało, ale znając zapał Wolontariuszy zrobimy wszystko co będzie w naszej mocy, aby wspomóc Hufiec ZHP Radom.

Poza pracami remontowymi w programie znajdziesz:
warsztaty outdoorowe, poranki w ruchu, szelest lasu, śpiewy przy ognisku, rodzinną atmosferę przy kawie i obiadowej wegetariańskiej szamie, wypady nad jezioro, chill&relax w oderwaniu od reszty świata!
 
Przypominamy, że do udziału w survivalu nie wymagamy doświadczenia w pracach budowlanych!
 
 
☑ 𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗧𝗢𝗥
KIEDY: na miejscu spotykamy się w sobotę 09.07, ok. godziny 12.00
GDZIE: Rajec Poduchowny, 26-613 Radom
https://goo.gl/maps/VsWW2mq6ZMdVh8SV8
ZA ILE: Survival jest wydarzeniem kolektywnym, organizowanym corocznie przez niezależną grupę osób. Naszym celem jest stworzenie dla wszystkich uczestników bezpiecznej przestrzeni do eksploracji świata i oddania się w dobrostan chwili. Formuła składki pozwala nam zapewnić wszystkie podstawowe potrzeby, abyście mogli zająć się mniej przyziemnymi sprawami.
 
W ramach składki zapewniamy:
- miejsce na polu namiotowym,
- wyżywienie,
- zaplecze socjalno-sanitarne,
- ubezpieczenie na czas trwania wydarzenia,
- naukę pod okiem instruktorów budowlanych,
- sprzęt ochronny BHP na budowę,
- narzędzia i materiały budowlane,
- udział w Festiwalu Warsztatów OUTDOOR i warsztatach
Składka uczestnika survivalu - 650 zł
 
𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘄𝗮𝗹 𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́𝘄 𝗢𝗨𝗧𝗗𝗢𝗢𝗥 | 𝟭𝟱 - 𝟭𝟳.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟮
Festiwal OUTDOOR to połączenie spotkania pasjonujących ludzi z kreatywną pracą warsztatową w plenerze. Odbywa się w ramach survivalu jako wydarzenie towarzyszące. Uczestnicy survivalu automatycznie zapisani są na Outdoor.
Więcej info na wydarzeniu: https://fb.me/e/30f7RCnaY
 
 
Sprawdź relację ze SPOTu 2021 !
https://www.youtube.com/watch?v=l1h3f2bFKg8
 
 
 
 
 
 
 
Close Menu