SPOTkajmy się w Rzuskim Lesie

11-19 lipca 2020

W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych na survival budowlany do pięknej, nadmorskiej miejscowości Rzuski Las. Podjęliśmy współpracę z Fundacją Końkretnie Pomagamy z woj. pomorskiego, która zajmuje się hipoterapią dzieci niepełnosprawnych i jazdą konną dla dzieci i młodzieży. Wspólnie będziemy pomagać w remoncie nowego miejsca na siedzibę ich działań. 

SPOTkajmy się w Żarach

14-22 lipca 2019

Podczas trzeciej edycji survivalu budowlanego pojechaliśmy ponownie do Żar, aby wesprzeć budowę obiektu przedszkolenego i Fundację Pomocy Dzieciom Sigma.

SPOTkajmy się w Żarach

14-22 lipca 2018

Survival budowlany podczas, którego wspieraliśmy Fundację Pomocy Dzieciom Sigma z Żar wykonując prace budowlano-remontowe na obiekcie przedszkola integracyjno-terapeutycznego w Żarach.

SPOTkajmy się w Redzyńskiem

19-24 lipca 2017

Pierwszy survival budowlany organizowany z Fundacją Habitat for Humanity Poland w miejscowości Redzyńskie. Wraz z uczestnikami SPOTu braliśmy udział w pracach budowlanych domu dla ośmioosobowej rodziny.

SPOT kolektyw projektowo-budowlany

Każda organizacja ma swoją specyfikę funkcjonowania, swoje plany na przyszłość, swoje cele. My jesteśmy po to, aby te cele było można łatwiej realizować. Sposób współpracy, który proponujemy to tylko przykładowe modele działania, które wypracowaliśmy. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły grupą i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. 

Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej.

Close Menu