z kim współpracujemy?

JESTEŚ STUDENTEM LUB ABSOLWENTEM?

Studiujesz jeden z kierunków projektowych lub budowlanych albo jesteś pasjonatem prac remontowych czy działań społecznych, dołącz do nas! Obecnie pracujemy nad nowymi projektami na rok 2022 i 2023. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM FUNDACJI?

Twoja fundacja zajmuje się pomocą osobom w ciężkiej sytuacji mieszkaniowej? A może planujecie inwestycje nowej siedzimy lub ośrodka? Jeśli potrzebujesz pomocy w ramach projektu, inwestycji, zebraniu wolontariuszy lub darczyńców, napisz do nas!

PRACUJESZ W FIRMIE BUDOWLANEJ?

A może jesteś właścicielem firmy budowlanej lub sklepu budowlanego? Szukasz możliwości promocji wśród młodych ludzi, a może przyszłych pracowników swojej firmy. Jesteśmy otwarci na współpracę, porozmawiajmy, na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Jak to działa?

wiadomość

spotkanie 

porozumienie

akcja

Zorganizowanie czy to jednodniowej akcji remontowej czy dużego wyjazdu budowlanego to długi i złożony proces, wymagający odpowiedniego wyprzedzenia. Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia i dokładnego zaplanowania. 

PRZYJACIELE

SPOT kolektyw projektowo-budowlany

Każda organizacja ma swoją specyfikę funkcjonowania, swoje plany na przyszłość, swoje cele. My jesteśmy po to, aby te cele było można łatwiej realizować. Sposób współpracy, który proponujemy to tylko przykładowe modele działania, które wypracowaliśmy. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły grupą i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. 

Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej.

Skontaktuj się z nami

Close Menu