Specjaliści w swej dziedzinie

kwiecień-czerwiec 2018

Ilość uczestników: 7

Czas trwania: 3 miesiące

Beneficjent: stowarzyszenie Tęcza 

Realizowane dzięki wsparciu

Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB

 

 

 

 

 

 

Program “Specjaliści w swej dziedzinie” to scenariusz spotkań i warsztatów, podczas których międzywydziałowy zespół studentów przeprowadzony został przez proces projektowy, tworząc projekt przeznaczony dla organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Tęcza. W całym programie edukacyjnym biorą udział tak zwani aktorzy zaangażowani w proces projektowy – kosztorysant, urzędnik czy kierownik budowy, mają za zadanie osadzić całość w realiach branży projektowo-budowlanej. Uczestnicy podczas programu mają szansę sprawdzić się w rzeczywistych warunkach zawodowych zanim ta rzeczywistość się wydarzy. Celem jest zmiana dotychczasowych schematów w procesie edukacyjnym i poprawa sytuacji studentów na rynku pracy.

Program opiera się na trzech filarach: współpracy wielobranżowej, praktycznym wykorzystaniu wiedzy oraz pomocy społecznej. 

inicjatywa SPOT

kolektyw projektowo-budowlany

Każda organizacja ma swoją specyfikę funkcjonowania, swoje plany na przyszłość, swoje cele. My jesteśmy po to, aby te cele było można łatwiej realizować. Sposób współpracy, który proponujemy to tylko przykładowe modele działania, które wypracowaliśmy. Jesteśmy otwartą na nowe pomysły grupą i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. 

Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej.

Close Menu